Alternatywa patronem medialnym konferencji "Open Source w biznesie"

Patronatem Medialnym Alternatywy została objęta zbliżająca się konferencja "Open Source w biznesie", która odbędzie się w Warszawie.

· 1 min read
Alternatywa patronem medialnym konferencji "Open Source w biznesie"

Mamy przyjemność poinformować o tym, że portal Alternatywa oficjalnie objął patronatem medialnym konferencję Open Source w biznesie, która jest wydarzeniem poruszającym tematykę otwartych rozwiązań technologicznych oraz ich zastosowania praktycznego w przedsiębiorstwach.

Coraz częściej bezpłatne rozwiązania o otwartym kodzie źródłowym (open source) są wybierane, wdrażane oraz modyfikowane zgodnie z potrzebami firm oraz instytucji. To właśnie te możliwości decydują o rosnącej popularności otwartoźródłowych rozwiązań, takich jak np. systemy CRM i ERP.

W trakcie konferencji Open Source w biznesie, która została objęta Patronatem Medialnym Alternatywy, poruszone zostaną m.in. poniższe tematy:

  • Co mają wspólnego ze sobą 6-pak piwa i open source?
  • Open Source'owy stos technologiczny w biznesie
  • WordPress vs Drupal - kiedy i dla kogo?
  • Zimbra - przebudzenie mocy!
  • Praktyczne narzędzia Open Source gotowe do wykorzystania w Twoim biznesie i organizacji

Wszystkie tematy zostaną poruszone przez przedstawicieli firm i instytucji biorących udział w konferencji, w tym firmy Oracle, EuroLinux, Instytutu Bezpieczeństwa i Informacji, Waluszko.net i INTALIO.

Konferencja jest skierowana do wszystkich osób, a w szczególności do osób decyzyjnych w firmach i instytucjach, specjalistów IT chcących dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań Open Source, osób zainteresowanych systemami ERP i CMS, a także dla entuzjastów i entuzjastek otwartego oprogramowania (Open Source).

Udział w konferencji jest bezpłatny. Należy się jedynie zarejestrować poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, który jest dostępny tutaj.

Informacje na temat konferencji Open Source w biznesie:

Kiedy: 18.06.2019 | 9:00
Gdzie: Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport, Warszawa

Strona konferencji, na której można się zarejestrować

Strona wydarzenia na Facebooku


Bądź zawsze na bieżąco z tym, co robimy. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ ROZWÓJ NIEZALEŻNYCH MEDIÓW