Alternatywa patronem medialnym Summit EOIF GigaCon

Zbliżające się wydarzenie Summit EOIF GigaCon, które będzie mieć miejsce na stadionie PGE Narodowy w Warszawie, zostało objęte Patronatem Medialnym Alternatywy.

· 2 min read
Alternatywa patronem medialnym Summit EOIF GigaCon

Z wielką przyjemnością informujemy, że portal Alternatywa objął oficjalnie patronatem medialnym konferencję Summit EOIF GigaCon - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie. Wydarzenie dotyczy technologii do usprawniania i automatyzacji działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem oraz elektronicznym obiegiem dokumentów.

W trakcie konferencji przedstawiciele i przedstawicielki firm zaprezentują rozwiązania oraz zaproponują konkretne narzędzia pozwalające usprawnić oraz zautomatyzować zarządzanie firmami, w tym startupami. Tym samym wydarzenie jakim jest Summit EOIF GigaCon pozwoli połączyć potrzeby zarówno dostawców rozwiązań, jak i odbiorców.

W dniu wydarzenia poruszone zostaną m.in. takie tematy, jak:

 • Cyfrowa transformacja na platformie Alfresco w środowisku kontenerów OpenShift – doświadczenia z wdrożenia procesów i repozytorium
 • Jak uchronić się przed utratą danych cyfrowych?
 • Nowoczesna komunikacja wizualna w środowisku korporacyjnym
 • Cyfrowa transformacja – wszyscy o tym mówią! A jak to realizować…
 • Dzień z życia uczestnika procesów, czyli więcej niż obieg dokumentów
 • Jak przygotować kluczowych pracowników do budowy aplikacji biznesowych na platformach #lowcode i #nocode
 • Elektroniczny obieg dokumentacji a ochrona danych osobowych – czyli jak mieć system zgodny z RODO?
 • Zarządzanie ryzykiem, kluczowy element każdego projektu, usprawnienia
 • Zostań SuperHero w swojej firmie i dostarczaj aplikacje biznesowe w przerwie na kawę
 • Portal pracowniczy, procesy kadrowe oraz e-teczka, czyli jak odejść od czasochłonnego i kosztochłonnego papierowego obiegu dokumentów w działach HR
 • Czynnik ludzki przy wprowadzaniu nowych rozwiązań i narzędzi w organizacji
 • Znaczenie prawidłowego modelu procesu biznesowego w identyfikacji procesów
 • Diagnoza sytuacji fundamentem sukcesu wdrożenia systemu EOIF
 • Jak zwiększyć potencjał komunikacyjny w organizacji?

Tematyka zostanie dokładnie omówiona przez przedstawicieli i przedstawicielki między innymi Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Samsung Electronics Polska, IEE Computer Society, Instytutu Technik Innowacyjnych EMAG, firmy WEBCON, BeOne, czy też Muzeum Narodowego w Krakowie.

Dla uczestników i uczestniczek zostanie zorganizowane także losowanie nagród, takich jak m.in. rejestrator jazdy, starter pack Raspberry Pi 3, upominki od No Fluff Jobs.

Konferencja jest przede wszystkim skierowana do wszystkich tych osób, które wykorzystują technologie obiegu dokumentów, gromadzenia informacji i ich przetwarzania.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagane jest jedynie wypełnienie ankiety rejestracyjnej. W trakcie wydarzenia obowiązuje dress code w postaci stylu formalnego lub półformalnego (smart casual).

Zarejestrowanym uczestnikom i uczestniczkom zostanie zapewniona możliwość przeglądu rozwiązań i narzędzi z zakresu procesów biznesowych oraz obiegu dokumentów, możliwość wzięcia udziału w wybranych wykładach, czy też przerwy kawowe.

Ponadto uczestnicy i uczestniczki konferencji będą mogli otrzymać pakiet startowy, a także licencję nawigacyjną z dożywotnią mapą Polski od NAVITEL. Możliwe będzie również otrzymanie potwierdzenia udziału w konferencji, tj. wystawienie certyfikatu uczestnictwa w wydarzeniu lub podbicie delegacji/zaświadczenia w trakcie spotkania.

Informacje na temat wydarzenia Summit EOIF GigaCon - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie:

Kiedy: 23.07.2019 (08:30 - 16:40) - 24.07.2019 (08:30 - 16:00)
Gdzie: Stadion PGE Narodowy, Warszawa

Strona konferencji, na której można się zarejestrować

Strona wydarzenia na Facebooku


Bądź zawsze na bieżąco z tym, co robimy. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ ROZWÓJ NIEZALEŻNYCH MEDIÓW