Amazon szykuje grę w świecie Władcy Pierścieni

Gamingowy oddział korporacji Amazon pracuje nad grą MMORPG osadzoną w świecie Władcy Pierścieni.


Amazon szykuje grę w świecie Władcy Pierścieni

Amazon Game Studios obecnie nie ma nawet jednej ukończonej produkcji, jednak wiadomo już o kolejnym tytule, który jest tworzony przez oddział jednego z największych koncernów na świecie. Tytuł, o którym mowa, został zapowiedziany de facto we wrześniu 2018 roku przez Athlon Games, firmę, która zajmie się wydaniem nowej gry. Produkcja natomiast ma mieć miejsce w studiu gier Amazona, które również pracuje nad innym projektem gry MMO noszącym tytuł New World.

Akcja projektu gry MMORPG Amazona ma toczyć się w świecie Władcy Pierścieni, jednak na wiele lat przed wydarzeniami, które zostały przedstawione w książce Tolkiena. Amazon poinformował już o tym, że gra nie będzie powiązana z serialem telewizyjnym Władcy Pierścieni, nad którym także pracuje. Są to aktualnie wszystkie dostępne informacje o projekcie firmy Jeffa Bezosa.

Aktualnie fani twórczości Tolkiena, którzy będą oczekiwali na nową grę, muszą być cierpliwi. Warto pamiętać także o tym, że nie jest to jedyna gra w świecie z trylogii Tolkiena, nad którą trwają prace.


Bądź zawsze na bieżąco. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO