Bitcoin odzyskuje straty, podobnie jak cały rynek kryptowalut

Kurs Bitcoina (BTC), jednej z najpopularniejszych kryptowalut, przekroczył już 4 100 dolarów, a notowania na rynku kryptowalut są coraz lepsze.

· 1 min read
Bitcoin odzyskuje straty, podobnie jak cały rynek kryptowalut

Sytuacja rynku kryptowalut jest pozytywna. Od początku tygodnia widoczna jest znacząca poprawa na rynku, a inwestorzy kryptowalutowi widzą potencjał w kryptowalutach. Wielu ekspertów uważało, że w czasie przerwy świątecznej rynek zwolni. Jednak tak się nie dzieje, a gracze rynkowi liczą na spore zyski.

Mike Novogratz, były pracownik Goldman Sachsa, uważa, że Bitcoin doszedł do granicy możliwych strat i że inwestorzy mogą liczyć na to, iż kurs kryptowaluty będzie się mieścił w przedziale od 3 000 do 4 000 dolarów.

O hossie na rynku kryptowalut świadczą m.in. aktualne notowania

Wczoraj Bitcoin przekroczył 3 800 dolarów. Dzisiaj zmierza już w kierunku 4 200 dolarów i zapowiada się, że tendencja wzrostowa zostanie zachowana.

W przypadku Ethereum (ETH) również można dostrzec hossę. Obecnie cena kryptowaluty oscyluje w okolicach 111 dolarów, a tendencja pozostaje wzrostowa.

Hossa na rynku kryptowalut jest dobrym sygnałem dla startupów oraz inwestorów prywatnych, ponieważ daje ona szansę na przeprowadzenie efektywnego ICO (Initial Coin Offering) oraz STO (Security Token Offering), a więc sprawnego pozyskania funduszy na rozwój projektów oraz potencjalne źródło zysków dla inwestorów.


Bądź zawsze na bieżąco. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze.