Edukacja Artystyczna – nowa społeczność dla artystów

Portal Alternatywa, wspólnie z Fundacją Varsztatownia, uruchomił nową grupę dyskusyjną na Facebooku, która została stworzona specjalnie dla artystów i artystek.

· 1 min read
Edukacja Artystyczna – nowa społeczność dla artystów

Jako portal, którego jednym z celów jest tworzenie otwartej przestrzeni w Internecie i mediach, w tym dla twórców i twórczyń, chcemy, aby nowe miejsce stworzone specjalnie dla artystów i artystek oraz osób zafascynowanych sztuką stało się otwartą przestrzenią, w której swojej miejsce znajdą przede wszystkim młodzi i początkujący twórcy.

Na grupie Edukacja Artystyczna publikowane będą informacje na temat wydarzeń kulturalnych, członkinie i członkowie grupy będą mieli możliwość wystawiania swojej twórczości na sprzedaż, wymieniania się doświadczeniem i wiedzą oraz wiele więcej.

Zapraszamy!

DOŁĄCZ DO GRUPY


Alternatywa ciągle się rozwija. Bądź zawsze na bieżąco z tym, co robimy. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

Masz ciekawy pomysł lub chciałbyś razem z nami rozwijać społeczność? Skontaktuj się z Redakcją na Facebooku, na Twitterze lub wysyłając maila.

WSPIERAJ ROZWÓJ NIEZALEŻNYCH MEDIÓW

Related Articles

Zostawcie Muchę w spokoju
· 3 min read
Witamy Ad Personam na Alternatywie!
· 1 min read
Witamy Nowy Nurt na Alternatywie!
· 1 min read