Freekwencja Festiwal - wszyscy na wybory!

Polscy artyści ogłaszają challange dla wszystkich osób uprawnionych do głosowania. Nagrodą jest darmowy festiwal w mieście z największą frekwencją w dzisiejszych wyborach na prezydenta. / grafika z oficjalnego wydarzenia festiwalu

· 1 min read
Freekwencja Festiwal - wszyscy na wybory!

Artyści polskiej sceny muzycznej przed wyborami na prezydenta ogłosili challenge miast, będący częścią profrekwencyjnej kampanii. Wykonawcy tacy jak Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow czy Pezet zagrają w mieście z najwyższą frekwencją w wyborach, a warto dodać, że grono wykonawców stale się powiększa!

Do akcji zaproszone zostały miasta z odpowiednią infrastrukturą do realizacji festiwalu, przyjęto, że są to miasta powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Na ten moment organizatorzy nie są w stanie podać daty festiwalu ze względu na dalej obowiązujące obostrzenia, natomiast zostanie ona podana z takim wyprzedzeniem, by festiwalowicze z całej Polski dali radę zaplanować wyjazd do wybranego miasta.

Kampania profrekwencyjna w takiej formie jest czymś nietypowym i wyjątkowym, jednak miejmy nadzieję, skutecznym. Artyści przekonują, że głosy nas wszystkich mają znaczenie i warto je oddawać. Jest to też szansa na zachęcenie młodych do glosowania.

Dalsze informacje będą podawane na oficjalnym wydarzeniu festiwalu na Facebooku.