Ignacy Brees finalistą konkursu magazynu Forbes "25 under 25"

Ignacy Brees - były Redaktor Naczelny Alternatywy dołączył do grona finalistów prestiżowego konkursu "25 under 25".

· 1 min read
Ignacy Brees finalistą konkursu magazynu Forbes "25 under 25"

Ignacy Brees były Redaktor Naczelny portalu Alternatywa, a obecnie piastujący stanowisko Head of Media w Media Scope Group został finalistą konkursu 25 under 25 w kategorii wspieranie różnorodności organizowanego przez magazyn Forbes oraz warszawskie biuro McKinsey & Company.

Konkurs ma na celu wyłonić młodych Polaków aktywnych w jednej z pięciu kategorii: biznes, nowe technologie, działalność społeczna, nauka i wspieranie różnorodności. Konkurs składał się z dwóch etapów, pierwszą częścią było nadsyłanie zgłoszeń (CV, opis swojej działalności itp.), zaś drugą były rozmowy z jury składającym się z ponad 30 ekspertów w swoich dziedzinach. To wszystko miało na celu wyłonienie młodych Polek i Polaków, którzy mają predyspozycje do realnego zmieniania świata. Piątka laureatów otrzymała nagrody w wysokości dziesięciu tysięcy złotych oraz wsparcie mentorów na przyszły rok.

"To dla mnie zaszczyt dołączyć do grona finalistów #25under25 w tym roku. Ogromnie dziękuję McKinsey & Company oraz Forbes Polska za zorganizowanie tego konkursu oraz jurorom za docenienie mojej dotychczasowej działalności. Specjalne podziękowania dla osób z którymi współtworzyłem i współdziałałem w: Strajku Uczniowskim, Alternatywa.net.pl oraz Media Scope Group." - Ignacy Brees tak skomentował wyniki konkursu na portalu LinkedIn.

Więcej o tegorocznej edycji konkursu "25 under 25"  można przeczytać w artykule magazynu Forbes.


Źródło zdjęcia: Forbes.pl


Subskrybuj nas: Google News | FeedlyChcesz wiedzieć więcej? Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO