Alternatywna medycyna, alternatywna polityka

...czyli słów kilka o tym, jak Jerzy Zięba, znany promotor medycyny alternatywnej poparł ugrupowanie Korwina, Konfederację.


Alternatywna medycyna, alternatywna polityka

Jerzy Zięba to znany polski przedsiębiorca, który zasłynął głównie z powodu promowania tzw. medycyny alternatywnej. Dla niewtajemniczonych – są to wszystkie te sposoby leczenia chorób, które nie do końca są uważane za słuszne wśród środowiska naukowego, a często są już dawno obalone. Mówi o pamięci wody, o szkodliwości szczepionek i Wi-Fi, czy o tym, jak używając odpowiednich witamin można pokonać nowotwór. Napisał nawet dwuczęściową książkę, Ukryte Terapie, gdzie szerzy pseudonaukę.

Pal licho, gdyby był to jakiś margines, ale niestety... Jerzy Zięba zarabia duże pieniądze wykorzystując desperację chorych ludzi, których zawiódł NFZ. Prowadzi swój własny sklep, gdzie oprócz wyżej wspomnianej książki, sprzedaje specjalne suplementy, które mają mieć magiczne właściwości. Największą chyba perełką jest strukturyzator wody, który kosztuje 2500 zł.

Strukturyzator wody sprzedawany przez Jerzego Ziębę

Człowiek ten, jak się okazuje, ma swoje do powiedzenia również w polityce. Na jego stronie, w zakładce Polityka możemy znaleźć "program teoretycznego ugrupowania", które powinno powstać. Abstrahując od niektórych postulatów, które są kwestią dyskusji, a być może nawet są słuszne, możemy tam przeczytać także propozycje takie jak te:

  1. Wiarygodność każdego Posła ugrupowania „Nowa Polska”, powinna być zweryfikowana i potwierdzona przez pełną dokumentację wydaną przez Instytut Pamięci Narodowej potwierdzającą, że dany Poseł nigdy nie był Tajnym Współpracownikiem. Polski Naród musi mieć absolutną pewność, że nie jest reprezentowany przez osoby, które współpracowały z reżimem.

...czyli węszenie wszędzie komunistycznego spisku,

  1. Biorąc pod uwagę fakt istnienia ogromnych zasobów energetycznych jakimi dysponuje Polska, natychmiast uruchomić wszelkiego rodzaju działania zmierzające do energetycznego uniezależnienia się naszego Kraju i wprowadzić (w przyszłości) mechanizmy sprzedaży energii generowanej w Polsce do innych krajów.
  2. Natychmiast doprowadzić do wykorzystania dóbr naturalnych jakimi dysponuje w tej chwili nasz Kraj. Wszelkiego rodzaju umowy niekorzystne dla polskiego Narodu muszą być natychmiast zweryfikowane w taki sposób, aby przede wszystkim chronić interesy polskiego Narodu.

zignorowanie sprawy ekologii,

  1. Wyeliminować uprawę, czy sprzedaż na terenie Polski jakichkolwiek produktów zawierających czy też opartych na GMO.

czy negowanie badań naukowych, które jasno mówią, że GMO nie jest szkodliwe.

Jednak co najśmieszniejsze (a może i najsmutniejsze), Jerzy Zięba parę dni temu wyraził poparcie dla Konfederacji Korwina. 13 kwietnia, na swoim live-streamie.

Jerzy Zięba o swoich politycznych poglądach od 46 minuty
– Dopóki nie weźmiemy władzy w swoje ręce, to będzie tak jak jest. Zbliżają się wybory. Nigdy nie zagłosuję na tych, którzy niszczą Polskę, okradają ją, albo rozdają Polskę w ręce innych narodów. Powstają w tej chwili bardzo silne ruchy w całej Polsce, które się powoli jednoczą w Konfederację. Pan poseł Jacek Wilk był jedynym posłem, który w swojej tzw. “piątce Wilka” zawarł weta obywatelskie. To jest właściwa droga. Tak trzeba postępować z Polską. Bo przez ostatnie 30 lat Polska była rozgrabiana, szabrowana i rozdawana. Dlaczego? Bo naród polski nie miał nigdy kontroli nad rządem.

Sam JKM zamiast odżegnać się od środowisk alt-medowych, zdaje się temu przyklaskiwać. Na jego stronie pojawił się news, który poinformował wyborców o tym, że Jerzy Zięba popiera jego ugrupowanie. Konfederacja wchodzi w sojusze z coraz dziwniejszymi postaciami, starając się chyba odbić od progu, ale... to chyba dobrze.

Niespodziewany sojusz xD

Gepostet von Herzyk am Donnerstag, 18. April 2019
Satyryczny obrazek artystki Herzyk

Chcesz wiedzieć więcej? Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO

ZOSTAŃ PATRONEM