Młodzi się jednoczą, czyli Ogólnopolska Federacja Młodych

Ogólnopolska Federacja Młodych to stowarzyszenie zrzeszające młode aktywistki i młodych aktywistów z terenu całej Polski, którzy chcą dziać na rzecz swoich lokalnych ojczyzn.

· 1 min read
Młodzi się jednoczą, czyli Ogólnopolska Federacja Młodych

Dzisiaj odbędzie się konwencja założycielska Ogólnopolskiej Federacji Młodych. Cały event będzie miał miejsce w w Opatowie, zaś sami organizatorzy szacują, iż liczba uczestników przekroczy liczbę stu osób, a wśród nich znajdą się młodzi aktywiści z terenu całej Polski oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Wiem, że mamy różne poglądy, ale mamy wspólny cel, którym jest wspólna praca rzecz naszych małych ojczyzn. Ogólnopolska Federacja Młodych stawia na dialog i nie zamykanie się w pudełku z napisem moje poglądy są najlepsze. Czasem trzeba z niego wyjść i zrozumieć drugą stronę. Dzięki właśnie takiemu wzajemnemu zrozumieniu i chęci działania chcemy zmieniać Polskę powiedział Marcin Wróblewski, założyciel stowarzyszania.

Relacja z konwencji już wkrótce pojawi się na łamach portalu Alternatywa, a wszystkich zainteresowanych postacią Marcina Wróblewskiego zachęcamy do przeczytania wywiadu jakiego udzielił dla Alternatywy.

OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA MŁODYCH NA FACEBOOKU

OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA MŁODYCH NA TWITTERZE


Bądź zawsze na bieżąco. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO