Młodzi się jednoczą, czyli Ogólnopolska Federacja Młodych

Ogólnopolska Federacja Młodych to stowarzyszenie zrzeszające młode aktywistki i młodych aktywistów z terenu całej Polski, którzy chcą dziać na rzecz swoich lokalnych ojczyzn.

Młodzi się jednoczą, czyli Ogólnopolska Federacja Młodych

Dzisiaj odbędzie się konwencja założycielska Ogólnopolskiej Federacji Młodych. Cały event będzie miał miejsce w w Opatowie, zaś sami organizatorzy szacują, iż liczba uczestników przekroczy liczbę stu osób, a wśród nich znajdą się młodzi aktywiści z terenu całej Polski oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Wiem, że mamy różne poglądy, ale mamy wspólny cel, którym jest wspólna praca rzecz naszych małych ojczyzn. Ogólnopolska Federacja Młodych stawia na dialog i nie zamykanie się w pudełku z napisem moje poglądy są najlepsze. Czasem trzeba z niego wyjść i zrozumieć drugą stronę. Dzięki właśnie takiemu wzajemnemu zrozumieniu i chęci działania chcemy zmieniać Polskę powiedział Marcin Wróblewski, założyciel stowarzyszania.

Relacja z konwencji już wkrótce pojawi się na łamach portalu Alternatywa, a wszystkich zainteresowanych postacią Marcina Wróblewskiego zachęcamy do przeczytania wywiadu jakiego udzielił dla Alternatywy.

OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA MŁODYCH NA FACEBOOKU

OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA MŁODYCH NA TWITTERZE


Bądź zawsze na bieżąco. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO


Share Tweet Send
0 Komentarze
Loading...