Kryptowaluty znowu w górę

Po kilku tygodniach mocnych spadków na rynku kryptowalut, Bitcoin wraz z innymi kryptowalutami notuje wzrosty.

· 1 min read
Kryptowaluty znowu w górę

Minęło kilka tygodni, którym towarzyszył spadek kursu Bitcoina  (BTC). Po silnych spadkach Bitcoin w końcu zaliczył wzrost o 12 procent. Pozostałe kryptowaluty również poszły śladem popularnej kryptowaluty. XRP, druga co do wielkości kryptowaluta, poszybowała w górę o 16 procent, a Ether (ETH) o 13 procent.

Wszystko wskazuje na to, że na rynku kryptowalut ma miejsce odbicie, na które przez kilka tygodni czekała społeczność inwestorów. Jest bardzo prawdopodobne, że po spadkach nadszedł moment, w którym inwestorzy dostrzegli, iż powrót na rynek kryptowalut będzie wartościowy. Jednocześnie wskaźnik GTI VERA Convergence Divergence, którego inwestorzy wykorzystują do wykrywania tendencji na rynku, w poniedziałek stał się źródłem pozytywnego sygnału po raz pierwszy od września.

Trend ten może oznaczać kolejne zyski pod koniec 2018 roku. Warto tutaj dodać, iż kiedy wskaźnik wskazywał na potencjalne kupno, wartość kryptowaluty ETH wzrosła w ciągu miesiąca.

Ether wzrósł o ok. 18 procent w poniedziałek. Bitcoin zyskał 12 procent, Litecoin (LTC) skoczył o 31 procent, kurs EOS natomiast wzrósł o 36 procent.


Już wkrótce więcej informacji związanych z rynkiem kryptowalut. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze.