Liga Młodzieży Wolnościowej poparła strajk nauczycieli

Liga Młodzieży Wolnościowej, która jest pierwszym w Polsce działającym związkiem uczniowskim, poparła strajkujących nauczycieli.

· 1 min read
Liga Młodzieży Wolnościowej poparła strajk nauczycieli

Młodzieżowa organizacja, która zrzesza uczniów i uczennice, poinformowała na Facebooku o tym, iż popiera strajk nauczycieli i nauczycielek oraz liczy "na sukces strajku".

Nauczyciele to jedna z najważniejszych profesji naszych czasów. Czas oraz poświęcenie, które nauczyciele wkładają w kształcenie nas lub naszych pociech, jest nieadekwatne do pensji, które zarabiają. Wspieramy nauczycieli i liczymy na sukces strajku można przeczytać w poście opublikowanym na Facebooku.

Referendum strajkowe trwa od 5 marca 2019 roku i jest zorganizowane przez Związek Nauczycielstwa Polskiego. Dniem zakończenia referendum ma być 25 marca. Jeśli w wyniku głosowania w referendum większość szkół opowie się za strajkiem, to rozpocznie się on 8 kwietnia.

#SolidarniZNauczycielami Nauczyciele to jedna z najważniejszych profesji naszych czasów. Czas oraz poświęcenie, które...

Gepostet von Z.U. Liga Młodzieży Wolnościowej am Mittwoch, 20. März 2019

Nie przegap niczego. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO