Młode Biznesy w natarciu

Wykorzystują swoje doświadczenie i znajomości, by łączyć uczestników projektu z młodymi przedsiębiorcami.

· 1 min read
Młode Biznesy w natarciu

Wykorzystują swoje doświadczenie i znajomości, by łączyć uczestników projektu z młodymi przedsiębiorcami.

Jak mówią o sobie:

Projekt ,,Młode biznesy’’ to nasza odpowiedź na coraz większe zainteresowanie tematyką przedsiębiorczości wśród uczniów oraz studentów.

Ich prelegenci opowiadają o tym jak zaczęli i czym się zajmują, by inspirować i odpowiadać na trudne zagadnienia stojące przed młodymi, przedsiębiorczymi studentami.

Podczas spotkań uczestnicy będą mieli szansę poznać właścicieli start-upów osobiście czy przedstawić swoje pomysły.

Jak napisali:

Zauważyliśmy, że wiele młodych ludzi jest zainteresowana przedsiębiorczością i/lub pragnie założyć własny biznes. Faktem jest jednak, że nikt nigdy nie zaznajomił ich z podstawami i nie dawał choćby wskazówek w tym zakresie. I tu wkraczamy my!

W ramach programu Zwolnieni  z Teorii przygotowali webinary oraz stacjonarne – spotkania z doświadczonymi przedsiębiorcami.

Pierwszym prelegentem będzie Jakub Klawikowski -  założyciel i właściciel firmy ASF studio zajmującej się profesjonalnym tworzeniem treści wideo. Spotkanie odbędzie się 20 stycznia. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Wśród partnerów projektu znajdują się takie organizacje i firmy, jak: Społecznie Zaangażowani, Enea, BNP Paribas, Flying Bag, czy Media Scope Group.