"Moja walka o prawdę" Międlara w Empiku. Po krytyce ze strony klientów wstrzymano dalszą sprzedaż

Empik ma już na swoim koncie kilka akcji bojkotu ze strony lewicowej i liberalnej między innymi po publikacji książki "Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu", którą Empik sprzedawał w pierwszej połowie 2018 roku.

· 1 min read
"Moja walka o prawdę" Międlara w Empiku. Po krytyce ze strony klientów wstrzymano dalszą sprzedaż

Empik ma już na swoim koncie kilka akcji bojkotu ze strony lewicowej i liberalnej, między innymi po publikacji książki Walka o normalność. Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu, którą Empik sprzedawał w pierwszej połowie 2018 roku.

Akcje te okazały się wówczas niezbyt skuteczne, bo Empik na popularności nie stracił i rozpoczął sprzedaż książki Moja Walka o prawdę napisanej przez znanego i lubianego przez nacjonalistów i radykałów ks. Międlara.

Jak możemy przeczytać o książce - "Ujawnia i piętnuje homoseksualne lobby w Kościele i liberalizm, który wkradł się w jego szeregi i destabilizuje go od środka. " Ks. Międlar wielokrotnie był pozywany między innymi za nawoływanie do nienawiści i skazany za słowa wypowiedziane do posłanki Joanny Scheuring-Wielgus: "Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?".

Hejt ze strony klientów był na tyle silny, że sieć już zawiesiła dalszą sprzedaż na stronie internetowej. O wstrzymaniu dalszej sprzedaży poinformowała przed chwilą rzeczniczka sieci Empik w rozmowie z portalem Money.pl.


Bądź na bieżąco. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze.