Nasze sprawy, nasze media

Od dzisiaj funkcjonować będzie nasza, młodzieżowa, uczniowska, studencka platforma informacyjna. Jesteśmy niezależni i naszym głównym celem jest i będzie reprezentowanie medialne młodzieży. Liczymy, że w sprawach wymagających dziennikarskiej interwencji będziecie się z nami kontaktować.

· 1 min read
Nasze sprawy, nasze media

Od dzisiaj funkcjonować będzie nasza, młodzieżowa, uczniowska, studencka platforma informacyjna. Jesteśmy niezależni od jakichkolwiek partii i naszym głównym celem jest i będzie reprezentowanie medialne młodzieży. Nie tylko jako całości, ale też każdego z osobna. Liczymy, że w sprawach, które wymagają dziennikarskiej interwencji, będziecie się z nami kontaktować.

Chcemy nagłaśniać sprawy, problemy na uniwersytetach i w szkołach. Dość tabuizowania i wyciszania tego, co dzieje się w placówkach edukacyjnych.

Osoby, które u nas piszą, są pasjonatami, których cechuje zapał i chęć zmiany. Chcemy, by istniały media nierozdarte politycznym sporem, a rzetelne i dostępne dla każdej młodej osoby w tym kraju.

Jesteśmy działaczami, aktywistami, pomysłodawcami organizacji i inicjatyw. Platformę wymyśliliśmy w ramach Media Scope Group, szerszej grupy medialnej, która ma wkrótce rozwinąć się i zaprezentować kilka nowych projektów.

Szczegóły wkrótce...

Related Articles

Zostawcie Muchę w spokoju
· 3 min read
Witamy Ad Personam na Alternatywie!
· 1 min read
Witamy Nowy Nurt na Alternatywie!
· 1 min read