NBA: Słaba dyspozycja Cousinsa kluczem do zwycięstwa dla Houston

Mistrzowie NBA pomimo braku największej gwiazdy Rockets, Jamesa Hardena, przegrali mecz z drużyną z Houston 112:118.

· 1 min read
NBA: Słaba dyspozycja Cousinsa kluczem do zwycięstwa dla Houston

Mistrzowie NBA pomimo braku największej gwiazdy Rockets, Jamesa Hardena, przegrali mecz z drużyną z Houston 112:118. Powracający po kontuzji i grający pierwsze mecze w tym sezonie DeMarcus Cousins pomimo zdobycia double-double, uzyskując 13 punktów i 14 zbiórek, zagrał bardzo słaby jak na siebie mecz, tracąc 6 piłek oraz rzucając na słabej skuteczności 33% z gry. Nawet 3 przechwyty oraz 4 bloki, będące bardzo dobrym wynikiem, nie były w stanie zatrzeć kiepskiego meczu w wykonaniu "Boogiego". W trakcie 26 minut, jakie Cousins rozegrał, drużyna Golden State Warriors uzyskała bilans punktowy na poziomie -17, natomiast drugi najgorszy pod względem tej statystyki zawodnik, Klay Thompson, rozegrał 37 minut, podczas których bilans punktowy GSW wyniósł -7.

Godna podziwu była natomiast postawa Chrisa Paula. Pomimo faktu, że jego skuteczność z gry nie była tak wysoka (choć nadrabiał rzutami za 3 punkty), zdobył on 17 asyst, co jest jego najlepszym wynikiem w tym sezonie.


Sportowe wydarzenia na wyciągnięcie ręki. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO