„No Time To Die” Billie Eilish - piosenką przewodnią do nowego „Bonda”

Billie Eilish jest autorką piosenki przewodniej do najnowszego filmu o słynnym agencie 007, Jamesie Bondzie. „No Time To Die” można posłuchać już teraz. Czy dorównuje ona utworom wykorzystanym w poprzednich częściach?

· 1 min read
„No Time To Die” Billie Eilish - piosenką przewodnią do nowego „Bonda”

Tytułową piosenkę do 25. filmu o Jamesie Bondzie pt. „No Time To Die” zaśpiewa osiemnastoletnia piosenkarka Billie Eilish. Jest ona najmłodszą wokalistką w historii, która wykonuje utwór dla serii o agencie 007.

Billie Eilish, znana głównie z takich utworów jak „Ocean eyes” czy „Bad guy”, piosenkę do „Nie pora umierać” napisała z pomocą swojego brata, Finneasa. Utwory przewodnie do innych produkcji o Bondzie zostały stworzone m.in. przez Adele, Sama Smitha, Tinę Turner, Nancy Sinatrę, Paula McCartneya czy Madonnę. Młoda artystka jest również laureatką pięciu nagród Grammy oraz kilku MTV. Jej talent został doceniony na świecie, a wyjątkowa osobowość zapewniła popularność.  

Nowa produkcja, w której Daniel Craig po raz ostatni wciela się w rolę Bonda, opisuje losy agenta po opuszczeniu służby i jego emeryturę na Jamajce. Jednak nawet w trakcie odpoczynku, z prośbą o pomoc zwraca się jego najlepszy przyjaciel pracujący w CIA, który prosi o uratowanie pewnego naukowca. Producentką tego filmu jest Barbara Broccoli. W rolach głównych filmu, oprócz znanego Daniela Craiga wystąpią Ralph Fiennes, Naomie Harris, Léa Seydoux czy Ana de Armas. \

Premiera filmu „No Time To Die” zaplanowana jest na drugiego kwietnia tego roku, jednak czołówkowej piosenki można posłuchać już teraz. Czy jest ona na podobnym poziomie co poprzednie utwory użyte w innych filmach z tej serii?


https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,25694054,no-time-to-die-jest-piosenka-billie-eilish-do-nowego-bonda.html

https://wyborcza.pl/7,113768,25695313,billie-eilish-zaspiewala-do-nowego-bonda-no-time-to-die.html


Subskrybuj nas: Google News | FeedlyChcesz wiedzieć więcej? Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO