Nowy Mac Pro jako tarka? Sprawdził to jeden z youtuberów

Nowy Mac Pro, którego debiut Apple zapowiedział jesienią bieżącego roku, swoją obudową przypomina tarkę. To spowodowało, że pewien youtuber postanowił sprawdzić, czy Mac sprawdziłby się w tej roli.

· 1 min read
Nowy Mac Pro jako tarka? Sprawdził to jeden z youtuberów

Na początku czerwca zaprezentowany został nowy Mac Pro firmy Apple. Firma z nadgryzionym jabłkiem postanowiła wzornictwem sprzętu nawiązać do modelu sprzed lat. Nowa obudowa zapowiedzianego komputera przypomina swoim wyglądem tarkę, co jest spowodowane przez okrągłe wycięcia. Czy sprzęt Apple sprawdziłby się więc w tej roli?

Winston Moy, który prowadzi swój kanał na YouTube, postanowił to sprawdzić. Z wykorzystaniem druku 3D stworzył specjalną formę, która ma imitować obudowę Maca Pro, który ma debiutować jesienią. Po wykonaniu tego projekt postanowił zetrzeć na niej ser. Z jakim rezultatem? Przekonajcie się sami.

Mac Pro, który jesienią bieżącego roku trafi do sprzedaży, nie będzie tani. Ceny urządzenia w Polsce będą zaczynać się od 23 tysięcy złotych, a najbardziej złożona konfiguracja Maca, której celem będzie zagwarantowanie maksymalnej wydajności sprzętu, ma kosztować prawie 200 tysięcy złotych.


Chcesz wiedzieć więcej? Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO