Alternatywa

Alternatywa jest magazynem online tworzonym przez ludzi młodych, energicznych, utalentowanych niebojących się nowych wyzwań i tematów. Uważamy, że głos młodych ludzi musi być słyszalny. Chcemy stworzyć miejsce, w którym młodzi ludzie będą mogli wyrazić swoje spojrzenie na świat, pisać o tym, co jest dla nich ważne, czym się pasjonują; Alternatywa jest miejscem wolności wypowiedzi dającym ludziom młodym głos.

Fundusze na uruchomienie naszego magazynu online zapewnił założyciel Media Scope Group, Dawid Wiktor, który nadal wspiera projekt poprzez tę organizację.


Kontakt

Kontakt z redakcją: kontakt@alternatywa.net.pl

Chcesz podzielić się swoją opinią, albo chcesz wyrazić swoje przemyślenia na temat tego, co przeczytałeś/przeczytałaś w Alternatywie? Jeżeli tak, wyślij email do redakcji.


Skład redakcji

Dawid Wiktor

CEO Media Scope Group
Dawid Wiktor jest przedsiębiorcą, aktywistą oraz dziennikarzem. Jest założycielem i CEO Media Scope Group, które rozwija magazyn Alternatywa.

Ignacy Brees

Redaktor Naczelny
Ignacy Brees jest działaczem społecznym, dziennikarzem oraz studentem politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest współzałożycielem magazynu Alternatywa oraz dyrektorem zarządzającym Media Scope Group.

Kacper Duras

Redaktor
Kacper Duras jest programistą oraz aktywistą związanym z ruchem na rzecz otwartego oprogramowania (open source). Jest dyrektorem ds. technicznych w magazynie Alternatywa oraz Media Scope Group.

Paweł Kuderski

Redaktor
Paweł Kuderski jest aktywistą społecznym, z zamiłowaniem do polityki, filozofii oraz gier komputerowych.

Robert Niemiec

Redaktor
Robert Niemiec jest pasjonatem informatyki, komiksów, kina i dobrej książki oraz interesuje się marketingiem, w tym marketingiem społecznym.

Adrian K. Jechowicz

Publicysta
Adrian K. Jechowicz jest aktywistą, artystą i studentem socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Współtworzy kolektyw Queer Solidarnie.

Maksymilian Bartosik

Publicysta
Maksymilian Bartosik jest młodym publicystą, miłośnikiem fizyki, gry królewskiej oraz młodym filozofem.

Stanisław Kumor

Zastępca redaktora naczelnego
Stanisław Kumor jest działaczem społecznym i politycznym oraz publicystą skupionym na rozwoju i propagowaniu świadomości obywatelskiej.

Miłosz Chlebuś

Publicysta
Miłosz Chlebuś jest grafikiem, początkującym publicystą.

Adam Styś

Publicysta
Adam styś jest aktywistą, młodym publicystą.

O Media Scope Group

Alternatywa to publikacja Media Scope Group. Założona we wrześniu 2018 roku, Media Scope Group jest przedsięwzięciem wspierającym niezależność myśli, od niezależnego dziennikarstwa po kulturę, sztukę, rozrywkę i media. Grupa medialna jest w trakcie uruchamiania projektów tworzących i rozpowszechniających treści w różnych formach.