Wstępne parlamentarne listy PO/KO

Poznaliśmy i publikujemy wstępne listy kandydatów Koalicji Obywatelskiej na zbliżające się wybory parlamentarne.


Wstępne parlamentarne listy PO/KO

Poniżej prezentujemy wstępną listę kandydatów Koalicji Obywatelskiej do Sejmu:

Okręg 1

  1. Borys Piotr
  2. Czernow Zofia
  3. Kropiwnicki Robert
  4. Krawczyk Iwona
  5. Drozd Ewa

Okręg 2

  1. Siemoniak Tomasz
  2. Wielichowska Monika
  3. Kołacz-Leszczyńska Agnieszka
  4. Szuszwalak Tomasz
  5. Mitraszewski Tomasz

Okręg 3

  1. Kidawa-Błońska Małgorzata
  2. Tracz Małgorzata
  3. Jaros Michał
  4. Piechota Sławomir
  5. Młyńczak Aldona
  6. Augustynowska Joanna
  7. Mieszkowski Krzysztof

Okręg 4

  1. Brejza Krzysztof
  2. Olszewski Paweł
  3. Kozłowska Iwona
  4. Nitkiewicz Ireneusz
  5. Rusielewicz Elżbieta
  6. Stasiński Michał

Okręg 5

  1. Lenz Tomasz
  2. Kopaczewska Domicela
  3. Myrcha Arkadiusz
  4. Szymański Tomasz
  5. Zalewska Barbara
  6. Mężydło Antoni
  7. Hartwich Iwona

Okręg 6

  1. Mucha Joanna
  2. Krawczyk Michał
  3. Wcisło Marta
  4. Marek Magdalena
  5. Nakonieczny Paweł

Okręg 7

  1. Haidar Rijad
  2. Żmijan Stanisław
  3. Wróblewska Kornelia
  4. Grabczuk Krzysztof
  5. Gromadzka Małgosia
  6. Raniewicz Grzegorz 7 Zwolak Rafał

Okręg 8

  1. Aniśko Tomasz
  2. Sługocki Waldemar
  3. Sibińska Krystyna
  4. Osos Katarzyna
  5. Wierchowicz Jerzy

Okręg 9

  1. Tomasz Zimoch
  2. Niemczyk Małgorzata
  3. Dariusz Joński
  4. Piątkowski Krzysztof
  5. Majchrzak Antonina
  6. Nykiel Włodzimierz

Okręg  10

  1. Grabarczyk Cezary
  2. Spólnicka Magdalena
  3. Radziszewska Elżbieta
  4. Rutkowska Dorota
  5. Gajewski Arkadiusz

Okręg 11

  1. Tomczyk Cezary
  2. Hanajczyk Agnieszka
  3. Dunin Artur

Okręg 12

  1. Niedziela Dorota
  2. Sowa Marek
  3. Potocki Adam
  4. Styczeń Adam
  5. Kołodziejczyk Patrycja

Okręg 13

  1. Kowal Paweł
  2. Lipiec Grzegorz
  3. Miszalski Aleksander
  4. Gądek Lidia
  5. Marek Dorota
  6. Raś Ireneusz
  7. Lassota Józef
  8. Meysztowicz Jerzy
  9. Sonik Bogusław
  10. Chrzanowski Kazimierz

Okręg 14

  1. Marczułajtis Walczak Jagna
  2. Czerwiński Andrzej
  3. Fogler Marta
  4. Kochan Witold
  5. Ruchała Elżbieta

Okręg 15

  1. Augustyn Urszula
  2. Wardzała Robert
  3. Pająk Jacek

Okręg 16

  1. Kierwiński Marcin
  2. Gapińska Elżbieta
  3. Rusinowska Beata
  4. Krzemiński Adam
  5. Korajczyk-Szyperska Agnieszka
  6. Rzeplińska Małgorzata
  7. Baczewski Marcin

Okręg 17

  1. Kluzik-Rostkowska Joanna
  2. Ruszczyk Leszek
  3. Białkowska Anna
  4. Frysztak Konrad
  5. Oziębło Andrzej
  6. Michalska-Wilk Marta

Okręg 18

  1. Gasiuk - Pihowicz Kamila
  2. Mroczek Czesław
  3. Chaberski Krzysztof
  4. Popielarz Mariusz
  5. Domańska Danuta
  6. Kamiński Zbigniew
  7. Cichoń Alicja

Okręg 19

  1. Grzegorz Schetyna
  2. Lubnauer Katarzyna
  3. Rosati Dariusz
  4. Fabisiak Joanna
  5. Szostakowski Jarosław
  6. Piekarska Katarzyna
  7. Szczerba Michał
  8. Potapowicz Sławomir
  9. Zielińska Urszula
  10. Kosecki Roman
  11. Dąbrowska Alicja
  12. Chojniak Łukasz
  13. Rakowski Ludwik

Okręg 20

  1. Grabiec Jan
  2. Zalewski Paweł
  3. Gajewska Kinga
  4. Hibner Jolanta

Okręg 21

  1. Zembaczynski Witold
  2. Kostuś Tomasz
  3. Migocz Izabela
  4. Wilczyński Ryszard
  5. Płoszaj Leonarda
  6. Miller Rajmund

Okręg 22

  1. Frydrych Joanna
  2. Rząsa Marek
  3. Blecharczyk Wojciech
  4. Szkoła Józef
  5. Holcman Iwona

Okręg 23

  1. Ferenc Tadeusz
  2. Gawlik Zdzisław
  3. Skowrońska Krystyna
  4. Butryn Renata
  5. Kubas-Hul Teresa
  6. Gdański Józef

Okręg 24

  1. Tyszkiewicz Robert
  2. Truskolaski Krzysztof
  3. Kamińska Bożena
  4. Borysewicz Maciej
  5. Czykwin Eugeniusz
  6. Den Jolanta
  7. Cimoszewicz Tomasz

Okręg 25

  1. Neumann Sławomir
  2. Pomaska Agnieszka
  3. Adamowicz Piotr
  4. Chmiel Małgorzata
  5. Sarnowski Józef
  6. Lieder Ewa
  7. Borowczak Jerzy

Okręg 26

  1. Nowacka Barbara
  2. Plocke Kazimierz
  3. Aziewicz Tadeusz
  4. Krzywonos-Strycharska Henryka
  5. Konwinski Zbigniew
  6. Bonna Leszek
  7. Furgo Grzegorz

Okręg 27

  1. Nykiel Mirosława
  2. Pępek Małgorzata
  3. Suchoń Mirosław

Okręg 28

  1. Leszczyna Izabela
  2. Szewiński Andrzej
  3. Salwierak Marta
  4. Sałajewski Dariusz
  5. Podbioł Gabriel

Okręg 29

  1. Golbik Marta
  2. Szumilas Krystyna
  3. Głogowski Tomasz
  4. Kobyliński Paweł
  5. Rupniewska Agnieszka

Okręg 30

  1. Krząkała Marek
  2. Gadowski Krzysztof
  3. Lenartowicz Gabriela
  4. Łukaszczyk Karolina
  5. Gabryś Bartłomiej
  6. Kozielska Izabella

Okręg 31

  1. Budka Borys
  2. Kołodziej Ewa
  3. Wójcik Marek
  4. Rosa Monika
  5. Król Wojciech
  6. Koszutska Urszula
  7. Gramatyka Michał
  8. Kopel Marek

Okręg 32

  1. Saługa Wojciech
  2. Dolniak Barbara
  3. Bochenek Mateusz

Okręg 33

  1. Sienkiewicz Bartłomiej
  2. Cyrański Adam
  3. Okła-Drewnowicz Marzena
  4. Gierada Artur
  5. Wojda Agata

Okręg 34

  1. Protas Jacek
  2. Hordejuk Bernadeta
  3. Gelert Elżbieta
  4. Cieśliński Piotr
  5. Dembek Ewa
  6. Królak Katarzyna

Okręg 35

  1. Cichoń Janusz
  2. Wasilewska Anna
  3. Pampuch Mirosław
  4. Papke Paweł
  5. Wojciechowska Anna

Okręg 36

  1. Witczak Mariusz
  2. Urbaniak Jarosław
  3. Henczyca Bożena
  4. Rusiecki Grzegorz

Okręg 37

  1. Nowak Tomasz
  2. Stępień Miłosława
  3. Hennig Kloska Paulina
  4. Mokracki Artur
  5. Ciesielski Grzegorz
  6. Szurgot Andrzej

Okręg 38

  1. Janyska Małgorzata
  2. Rutnicki Jakub
  3. Kamińska-Lech Iwona
  4. Munyama Kilion
  5. Ajchler Zbigniew
  6. Szopiński Henryk
  7. Lulkiewicz Katarzyna

Okręg 39

  1. Jaśkowiak Joanna
  2. Grupiński Rafał
  3. Szłapka Adam
  4. Dzikowski Waldy
  5. Gutorska Agata
  6. Ziółkowski Szymon
  7. Janicka Izabela

Okręg 40

  1. Nitras Sławomir
  2. Czuczak Tomasz
  3. Karlińska Elżbieta
  4. Suski Paweł
  5. Grygorcewicz Barbara
  6. Hok Marek
  7. Strząbała Tomasz

Okręg 41

  1. Marchewka Arkadiusz
  2. Obrycki Norbert
  3. Ławrynowicz Zofia
  4. Marcinkiewicz Michał
  5. Dudar Ewa
  6. Napieralski Grzegorz
  7. Jabłońska Elżbieta
  8. Sucharzewski Robert

Chcesz wiedzieć więcej? Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO