"PERSPEKTYWY": Książka gwarantująca nowe spojrzenie na świat w jeden miesiąc

"Perspektywy" to debiutancki projekt książki, który w skrócie zawiera 30 niedługich opowiadań, felietonów, komedii i rozważań na każdy dzień miesiąca.

· 2 min read
"PERSPEKTYWY": Książka gwarantująca nowe spojrzenie na świat w jeden miesiąc

Pozwól, że się przedstawię i powiem parę słów o projekcie. Nazywam się Hanka i piszę, odkąd nauczyłam się, czym są literki. Kiedy pisałam moje pierwsze opowiadania, nie wiedziałam nawet, że da się składać zdania, ani że pisze się je od lewej strony. Po prostu pisałam, bo do tego się urodziłam. Przez lata nie zaprzestałam swojej pasji. Wygrywałam konkursy, publikowałam, zdobywałam podium w ogólnopolskich konkursach piśmienniczych i właśnie teraz nadszedł moment, w którym zamierzam spełnić swoje największe marzenie, rosnące we mnie od lat. Mój aktualny cel życiowy, który mimo każdej przeciwności, jaka stanie na przeszkodzie, doprowadzę do końca.

"Perspektywy" to mój debiutancki projekt książki, w skrócie zawiera 30 krótkich opowiadań, felietonów, komedii i rozważań na każdy dzień miesiąca. Teksty napisane i skonstruowane są tak, żeby zwrócić uwagę na pewne detale rzeczywistości, ukazać nowe spojrzenie na rzeczy mające wielki potencjał przydatności, ale przez swoją niepozorność są niemal niewykorzystywane, otworzyć oczy na aspekty ludzkiego umysłu, tego jak go czytać i jak dostać się do pewnych jego zakamarków, jak pogodzić się z losem i czym on tak właściwie jest.

Żartobliwie można powiedzieć, że książka w pewnym sensie odpowiada na legendarne "kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?".

I tu potrzebna jest Wasza pomoc, wydanie książki to na moje finanse niemały wydatek, chcę rozpromować "Perspektywy" nawet nie dla samego poklasku i zysku, a dla świadomości, że prawdopodobnie dzięki moim tekstom chociaż część osób dostrzeże możliwości, na które nikt wcześniej nie zwrócił ich uwagi. Nie stać mnie jednak na wydanie książki nawet w najmniejszym możliwym nakładzie, tak więc w tej kwestii zdaję się na Ciebie.

Każda osoba, która dołoży się finansowo do tej zrzutki, zostanie ujęta w oryginalnych, ciekawych i przykuwających uwagę podziękowaniach, które będą znajdować się w książce.

Więcej informacji o książce oraz sama zbiórka znajdują się w serwisie Zrzutka.pl


Tekst został opublikowany na łamach portalu Alternatywa w ramach współpracy z autorką.