Powstaje Matrix 4 z Keanu Reevesem w obsadzie

Fani Matrixa, którzy już kilka lat czekali na tego typu wiadomość, w końcu się doczekali. Powstaje Matrix 4.


W sieci już od dłuższego czasu pojawiały się informacje na temat nowego Matrixa, jednak dopiero teraz Warner Bros potwierdził, że Matrix 4 powstaje, a nad całą produkcją czuwa Lana Wachowski, która będzie reżyserką i scenarzystką odpowiedzialną za nową produkcję.

W obsadzie filmu pojawią się m.in. Keanu Reeves i Carrie_Anne Moss, których można było już spory czas temu poznać jako  Neo oraz Trinity. Teraz, po tych kilku latach, aktorzy ponownie powrócą do swoich dawnych ról.

Nie możemy być bardziej podekscytowani ponownym wejściem Matrixa z Laną. Lana jest wizjonerką, wyjątkową oraz oryginalną, kreatywną twórczynią filmową i jesteśmy niezwykle zachwyceni tym, że pisze, odpowiada za reżyserię oraz produkuje nowy rozdział w uniwersum Matrxa - w ten sposób skomentował zapowiedź nowego filmu Toby Emmerich, prezes Warner Bros. Picture Group.

Z całą pewnością jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów i fanek Matrixa. Ogłoszenie, że powstaje nowy Matrix przypada na 20. rocznicę od daty premiery pierwszej części.Bądź zawsze na bieżąco. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO