Projekt Face to Face With the World wyróżniony jako Przedsiębiorstwo Wiarygodne w Biznesie

Pomimo tego, że projekt Face to Face With the World nie jest firmą tylko organizacją, został wyróżniony znalezieniem się w gronie laureatów Przedsiębiorstwo Wiarygodne w Biznesie.


Projekt Face to Face With the World wyróżniony jako Przedsiębiorstwo Wiarygodne w Biznesie

Projekt Face to Face With the World, który jest międzynarodową organizacją humanitarno-edukacyjną objętą Patronatem Honorowym Alternatywy, za swoją pracę na rzecz dzieci i młodzieży w Afryce, Azji oraz na Bliskim Wschodzie został wyróżniony tytułem laureata jako Przedsiębiorstwo Wiarygodne w Biznesie, pomimo faktu, iż nie jest to firma.

Czym jest projekt?

Projekt Face to Face with the World jest międzynarodową organizacją szkół z całego świata realizującą program edukacyjno-humanitarny. Program ten, który jest również objęty honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, jest skierowany do wszystkich placówek oświatowych w Polsce i ma on na celu pomoc w nawiązaniu kontaktów oraz prowadzeniu zajęć edukacyjnych online wspólnie ze szkołami oraz instytucjami społecznymi z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu.

Taka niespodzianka wczoraj .. mimo, że nie jesteśmy przedsiębiorstwem tylko organizacją .. i nie prowadzimy biznesów ..Program Face To Face With The World w gronie laureatów.

Gepostet von Face to Face - International Educational and Humanitarian Organization. am Samstag, 27. Juli 2019

Chcesz wiedzieć więcej? Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO