Start. Strona startowa i wyszukiwarka szanująca Twoje prawo do prywatności

Start, czyli strona startowa magazynu online Alternatywa przygotowana specjalnie dla Ciebie wraz z wyszukiwarką, która szanuje Twoją prywatność.

· 1 min read
Start. Strona startowa i wyszukiwarka szanująca Twoje prawo do prywatności

Mamy przyjemność przedstawić nasz najnowszy projekt - stronę startową Alternatywy z wyszukiwarką, która stoi na straży Twojego prawa do prywatności w Internecie.

Projekt Start jest naszym nowym projektem, którego głównym założeniem jest dostarczenie prostej, lekkiej i przejrzystej strony startowej otwierającej drogą do bezpiecznego, w pełni prywatnego przeglądania sieci Web. Alternatywa w pełni respektuje prawo do prywatności, które uważamy za jedno z najważniejszych praw cyfrowych. W związku z tym postanowiliśmy uruchomić niniejszy projekt, aby dołożyć swoją cegiełkę do fundamentów otwartego Internetu, w którym prawa internautów i internautek są przestrzegane.

Tworząc Projekt Start zdecydowaliśmy się dostarczać w pełni prywatną wyszukiwarkę wspólnie z DuckDuckGo, aby zagwarantować w pełni bezpieczne, szanujące prawo do prywatności przeglądanie Internetu. Oznacza to, że Twoje informacje osobiste nie są przechowywane ani przez nas, ani przez DuckDuckGo, a co za tym idzie, nie są udostępniane.

Wraz z upływem czasu będziemy dopracowywać Projekt, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia związane z używaniem naszej strony startowej. Co więcej, strona startowa będzie również otwierać drzwi do innych naszych serwisów, usług oraz produktów.

Strona startowa magazynu online Alternatywa.

Ustawianie strony startowej Alternatywy w przeglądarce


Bądź na bieżąco z tym, co robimy. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE MEDIA

Related Articles

Zostawcie Muchę w spokoju
· 3 min read
Witamy Ad Personam na Alternatywie!
· 1 min read
Witamy Nowy Nurt na Alternatywie!
· 1 min read