Współorganizatorami wydarzenia są Instytut Myśli Demokratycznej, Przedwiośnie, Tęczowa Wiosna oraz Sojusz Lewicy Demokratycznej.
Jak piszą na Facebooku, będzie to:
potańcówka połączona z przemówieniami ekspertów i ekspertek na temat edukacji seksualnej oraz praw osób LGBT.

Taka forma wydarzenia, będąca połączeniem edukacji i dobrej zabawy, może przypaść do gustu wielu warszawiakom. Organizatorzy mają nadzieję, że nowe osoby zainteresują się sprawami mniejszości seksualnych czy edukacji seksualnej. Również w myśl teorii "nauka przez zabawę" mogą zwrócić uwagę na to, jak ważnym tematem jest dzisiaj obrona edukacji seksualnej, szczególnie w obliczu ostatnich wydarzeń.
Subskrybuj nas: Google News | Feedly
Chcesz wiedzieć więcej? Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.