Tomasz Sekielski ogłasza premierę filmu o pedofilii w Kościele

Dziennikarz, producent filmowy i właściciel firmy Kombinat Medialny, Tomasz Sekielski ogłosił datę premiery nowego filmu o pedofilii w Kościele.

· 1 min read
Źródło: interia.pl

Inicjatywa została sfinansowana w pełni dzięki publicznej zbiórce w serwisie patronite.pl na kwotę ponad 450 tys. zł. Projekt zostanie opublikowany dnia 11 marca 2019 roku za pośrednictwem serwisu YouTube, dzięki czemu każda osoba będzie mogła obejrzeć przygotowany materiał za darmo.

Dalsze plany twórcy

Reżyser już ogłosił kolejną zbiórkę, tym razem na film o nieprawidłowościach w Społecznych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych, znanych jako SKOK-i.

Biorę się za SKOKi

UDOSTĘPNIAJCIE POST!!! Zaczynam pracę nad nowym projektem. Biorę się za aferę SKOKów. To jeden z największych finansowych przekrętów ostatnich lat. Chcę pokazać kto stoi za tym wielomiliardowym szwindlem. Dlaczego PiS przez lata chroniło tę instytucję? Jak za pieniądze ze SKOKów tworzyły się media służące obecnej władzy? Ujawnię kto brał udział w tym przekręcie: politycy, celebryci, dziennikarze, służby specjalne. Proszę Was o wsparcie finansowe na: patronite.pl/sekielski. Wpłaty bezpośrednie: Kombinat Medialny Sp. z o.o. nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002 tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA Czekam na informację od Was na filmsekielskiego@gmail.com

Gepostet von Sekielski am Montag, 7. Januar 2019

Przedsięwzięcie zostało wycenione na kwotę 550 tys. zł.


Bądź zawsze na bieżąco. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO