Wielka aktualizacja oprogramowania Tesli

Tesla, firma Elona Muska, rozpoczęła największą aktualizację oprogramowania swoich aut elektrycznych.


Wielka aktualizacja oprogramowania Tesli

Przedsiębiorstwo, którego szefem jest Elon Musk, rozpoczęło proces aktualizacji oprogramowania w samochodach elektrycznych Tesla. Co nowego niesie aktualizacja? Wprowadza m.in. możliwość podłączenia wyświetlacza do różnego rodzaju usług strumieniowania oraz funkcje rozrywkowe. Wśród usług znajdują się m.in. YouTube oraz Netflix. Możliwość oglądania będzie wyłącznie wtedy, kiedy samochód będzie zaparkowany, aby nie stwarzać zagrożenia.

Ponadto firma integruje usługi Spotify Premium oraz umożliwi włączenie karaoke w samochodzie, co związane jest z zamysłem Muska, iż warto spędzać czas ze bliskimi oraz znajomymi w aucie.

Aktualizacja oprogramowania wprowadza także pierwszą grę, w którą gracze będą mogli zagrać. Mowa o Cuphead, popularnej platformówce. Co więcej, pojawi się też funkcja, która poprowadzi prosto do najbliższej restauracji, jeżeli tylko osoby będą głodne. Samo rozwiązanie nosi nazwę I'm feeling hungry.


Subskrybuj nas: Google News | FeedlyChcesz wiedzieć więcej? Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE DZIENNIKARSTWO