#WspieramyHumanitaryzm. Nowa strona dla Face to Face With the World

#WspieramyHumanitaryzm. Nowa strona dla Face to Face With the World

Mamy przyjemność poinformować, że uruchomiliśmy dla inicjatywy edukacyjno-humanitarnej Face to Face With the World specjalną stronę na portalu Alternatywa.

· 1 min read

Portal Alternatywa uruchomił nową stronę internetową dla międzynarodowego projektu edukacyjnego i humanitarnego Face to Face With the World, który jest organizacją placówek oświatowych z całego świata realizującą program edukacyjno-humanitarny. Program ten jest skierowany do wszystkich szkół w Polsce. Celem jest pomoc w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz prowadzeniu zajęć edukacyjnych online wspólnie ze szkołami oraz organizacjami społecznymi z Afryki, Azji oraz Bliskiego Wschodu.

W 2018 roku nasz portal objął międzynarodową organizację Face to Face With the World honorowym patronatem Alternatywy, ponieważ wierzymy, że każda taka inicjatywa, która pozwala łączyć ludzi i budować relacje pomiędzy osobami z różnych części świata, zasługuje na wsparcie oraz zaangażowanie.

W tym roku postanowiliśmy uruchomić specjalną stronę dla Face to Face With the World, aby również informacyjnie wesprzeć działania tego międzynarodowego projektu humanitarno-edukacyjnego.

Nowa strona opracowana i wdrożona na potrzeby organizacji będzie miejscem, w którym każda osoba na świecie będzie mogła dowiedzieć się więcej na temat międzynarodowej organizacji, znaleźć informacje o tym, jak przystąpić do projektu oraz inne informacje, które będą się pojawiały wraz z upływem czasu.

Strona Face to Face With the World


Subskrybuj nas: Google News | FeedlyBądź zawsze na bieżąco z tym, co robimy. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ ROZWÓJ NIEZALEŻNYCH MEDIÓW


Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami:

Start (strona startowa naszego portalu i wyszukiwarka, które szanują Twoją prywatność)

Mapa jakości powietrza w Polsce

Rynki finansowe (bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami makroekonomicznymi oraz światem finansów)