ZHP o odwołaniu pokazu filmu "Tylko nie mów nikomu"

Chorągiew Gdańska ZHP, czyli właściciel gdańskiego Domu Harcerza na swojej stronie internetowej zamieścił oświadczenie w sprawie odwołania pokazu filmu "Tylko nie mów nikomu".


ZHP o odwołaniu pokazu filmu "Tylko nie mów nikomu"

W porannym newsie informowaliśmy, iż projekcja film "Tylko nie mów nikomu" produkcji Tomasza Sekielskiego, która była zaplanowana na dzisiaj została odwołana. Organizatorzy winą obarczyli właścicieli gdańskiego Domu Harcerza, w którym miał odbyć się pokaz, czyli Chorągiew Gdańską ZHP.

Na stronie internetowej Chorągwi Gdańskiej ZHP można przeczytać deklarację wydaną w tej sprawie przez rzeczniczkę prasową tejże instytucji. Z oświadczenia wynika, iż ZHP nie miała czynnego udziału w podjęciu tej decyzji, a zrobiła to firma współpracująca z ZHP na płaszczyźnie wynajmu sal w Domu Harcerza.

Jak informowaliśmy rano, decyzja o odwołaniu seansu została umotywowana nagłą awarią techniczną, a organizatorzy pokazu znaleźli inny lokal.


Bądź zawsze na bieżąco. Polub i obserwuj nas na Facebooku. Jesteśmy także na Twitterze. Zapraszamy na naszą grupę dyskusyjną.

WSPIERAJ NIEZALEŻNE MEDIA